Haberler / Duyurular

TOEFL ve YDS Sınavı'na Hazırlık Kursları

08 Nisan 2015 - Çarşamba

İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Diller Okulu tarafından, 22 Eylül 2014 tarihinden itibaren başlamak üzere 16 hafta sürecek Genel İngilizce, TOEFL Sınavı'na Hazırlık ve YDS Sınavı'na Hazırlık kursları düzenlenecektir.

İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Diller Okulu tarafından, 22 Eylül 2014 tarihinden itibaren başlamak üzere 16 hafta sürecek Genel İngilizce, TOEFL Sınavı'na Hazırlık ve YDS Sınavı'na Hazırlık kursları düzenlenecektir. Kurslar öncesinde 11,12,15,16 Eylül 2014 tarihlerinde seviye tespit sınavı yapılacaktır. 

Dersler Pazartesi ve Perşembe günleri İstanbul Şehir Üniversitesi Batı Kampüsü’nde 19:00-21:50 saatleri arasında yapılacaktır. 

Genel İngilizce Kursları 

Bu program İngilizce yeterliklerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir hazırlık kursudur. Genel İngilizce kursuna katılan öğrenciler, dört temel beceri olan dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinin kazandırılması ile İngilizcelerinin hızlı bir şekilde geliştiğini gözlemleyebileceklerdir. Genel İngilizce başlığında, başlangıçta yapılacak seviye tespit sınavına göre Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Advance olmak üzere altı kur açılacaktır.

TOEFL Sınavı'na Hazırlık Kursu 

TOEFL tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan İngilizce yeterlilik testidir. Binlerce kolej ve üniversite TOEFL’I öğrencilerinin ve akademik personelinin İngilizce yeterliliklerini test etmek ve değerlendirmek için kullanmaktadır Ayrıca, birçok devlet kurumu, şirket ve diğer birçok kurum da çalışanlarından TOEFL skoru talep etmektedir. Kapsamlı TOEFL kursumuz ile öğrencilerimiz TOEFL sınavında başarılı olabilmek için gerekli olan beceri ve stratejileri öğrenebileceklerdir. 

YDS Sınavı'na Hazırlık Kursu (Başlangıç Tarihi : 17 Kasım 2014) 

YDS kursumuz öğrencilere bu sınavda başarılı olmaları için gerekli yetileri ve stratejileri kazandırmak için hazırlanmıştır. Kursa katılacak öğrencilerin en az orta düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Bu öğrencilerimiz alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanan YDS Sınav Hazırlık Programını takip edecektir. Bu kursun sonunda öğrencilerimizin İngilizce dil yeterlilikleri ile birlikte dilbilgisi ve kelime bilgisi ile etkin sınav stratejilerini de en üst seviyede geliştirmeleri hedeflenmektedir. 

Programların Fiyatı ve Ödeme Avantajları

Toplamda 96 saat olan Genel İngilizce ve TOEFL Sınavı’na Hazırlık Kursu programının fiyatı 1350 TL+KDV‘dir. 

Toplamda 120 saat olan YDS Sınavı’na Hazırlık Kursu programının fiyatı ise 1750 TL+ KDV‘dir (Derslerde müfredatın takip edileceği kitap ek ücret talep edilmeden tarafımızdan teslim edilecektir). 

Programların ücreti; Paraf (Halkbank), Bonus (Garanti, Türkiye Finans, Denizbank, TEB), Worldcard (Yapı Kredi, Vakıfbank), Advantage (HSBC), ya da Bankasya markalı kredi kartları kullanılarak 6 taksitle yapılabilir. 

Ayrıca Garanti ve Bank Asya kredi kartı sahipleri ödeme yapmak için kampüse gelmeden Üniversitemizin Mail Order sistemi bir telefon açarak ya da e-mail göndererek ödeme yapılabilirler. Taksit imkanları burada da geçerlidir. Ödeme öncesi ilgili bankanın müşteri hizmetleri ile görüşerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Başvurular 

Programlara başvurular ybm@sehir.edu.tr e-mail adresine gönderilecek taleplerle alınacaktır. Ayrıca diğer tüm sorularınız için 44 44 0 34 / 9873 no’lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

E-bültenimize üye olmak için e-postanızı bırakın.