Haberler / Duyurular

"ICT Proposers Day" Etkinliğine Katılın! Potansiyel Ortaklarınız ile Tanışın!

22 Haziran 2016 - Çarşamba

AB Komisyonu tarafından 26-27 Eylül 2016 tarihinde Bratislava/Slovakya’da düzenlenecek olan "ICT Proposers' Day 2016" etkinliğinde ICT işbirliklerinizi güçlendirme fırsatını kaçırmayın.

ICT 2016-2017 çalışma programının  2017 çağrıları kapsamında işbirliklerinizi güçlendirme, etkin işbirlikleri kurma fırsatı yakalayacağınız bu iki günlük etkinlik, Avrupa’dan mevcut ve potansiyel proje paydaşlarının bir araya geleceği ve proje konsorsiyumlarının oluşturulacağı kaçırılmaz bir fırsattır.

ICT alanı 2017 çağrıları kapsamında proje sunmak veya projelerde ortak olarak yer almak isteyen tüm ilgililerin katılması gereken bu önemli etkinlik, proje fikirlerinin ve uluslararası işbirliği ihtiyaçlarının paylaşılacağı bir platform olacaktır.

Etkinik kapsamında;

  • “Networking” Oturumları ile ICT alanı 2016-17 çalışma programı kapsamındaki araştırma konuları özelinde araştırmacılar proje fikirleri sunacaktır. Çağrılar kapsamında potansiyel proje fikrinizi sunarak ortak arayabilir veya projelerde ortak olarak yer almak için yetkinliklerinizi anlatan bir sunum gerçekleştirebilirsiniz.  Etkinliğin kayıt sayfası vasıtasıyla sunumlarınızı yüklemeniz mümkündür.
  • Her bir araştırma alanı özelinde kurulacak bilgilendirme standları ile AB Komisyonu DG-CONNECT’in çağrılar ilgili yetkililerinden hem çağrı konu başlıkları hakkında ilk elden bilgilendirilme  hem de  sorularınıza bire bir yanıt alma şansına sahip olacaksınız.
  • Potansiyel proje ortaklarınız ile ilk toplantınızı etkinlik kapsamında gerçekleştirmek için toplantı odaları mevcut olacaktır, etkinliğe katılım öncesi görüşmenizde fayda olacak araştırmacıları katılımcı listesi tespit ederek randevu almanızda fayda olacaktır.
  • Ideal-ist tarafından organize edilen bir proje pazarı da düzenlenecek olup (Face2Face Brokerage Event),  görüşmek istediğiniz araştırmacılar ile 20’şer dakikalık toplantılar gerçekleştirme fırsatı sunulacaktır.

Etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi  ve etkinliğe kayıt için lütfen tıklayınız.

Ufuk 2020 BİT alanı çalışma programı için tıklayınız.

E-bültenimize üye olmak için e-postanızı bırakın.