Haberler / Duyurular

Düzey Belirleme Sınavı (DBS) sonuçları açıklandı.

08 Nisan 2015 - Çarşamba

Sevgili Öğrencilerimiz, Kayıttan sonra girdiğiniz Düzey Belirleme Sınavının (DBS) sonuçları öğrenci mail adreslerinize gönderilmiştir.

Sevgili Öğrencimiz, 

İngilizce Hazırlık Programına hoş geldiniz. 

Kayıttan sonra girdiğiniz Düzey Belirleme Sınavının (DBS) sonuçları öğrenci mail adreslerinize gönderilmiştir. Eğer DBS’ye girmediyseniz, düzey 1’e (Elementary) yerleştirildiniz. Eğer yanlış düzeyde olduğunuzu düşünüyorsanız, derslerin başladığı ilk hafta düzey değiştirmeniz mümkün olabilecek. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi dersinize giren öğretim elemanlarınızdan alabilirsiniz. 

İngilizce Hazırlık Programı’nda dersler 22 Eylül 2014 Pazartesi günü başlıyor. Sınıflarınızı, dersliğinizin hangi kampüste olduğunu ve Pazartesi derslerin başlama saatini 18 Eylül Perşembe günü oryantasyon için geldiğinizde Doğu Kampüs’te Öğrenci Akademik İşler Birimi’nin panolarından ve Güney Kampüs’te resepsiyona asılacak listelerden öğrenebilirsiniz. 

İlk derste İngilizce Hazırlık Programı’na ve yerleştirildiğiniz düzeye ilişkin ayrıntılı sunumlar yapılacağı için derse zamanında gelmeye özen gösteriniz. Ayrıca Hazırlık Programı’nda devam büyük önem taşımaktadır. İlk günden başlayarak devam alınacağını belirtiriz. 

İngilizce öğrenme yolculuğunuzda başarılar dileriz. 

İstanbul Şehir Üniversitesi 

Diller Okulu 

İngilizce Hazırlık Programı

E-bültenimize üye olmak için e-postanızı bırakın.