Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi

ŞEHİR Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi lisans ve lisansüstü programlarının dışında birey ve şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli eğitim programları düzenlemekte, danışmanlık çalışmaları yapmaktadır. Bu eğitim ve danışmalık çalışmalarıyla akademik dünya ile iş dünyasını hem katılımcı hem de eğitmen olarak birleştiren bir merkezdir.

İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun kuruma özel eğitimler hazırladığı gibi  genel katılıma açık sertifika eğitim programları düzenlemektedir. Bu  eğitim programları bir iki günlük, spesifik konularda olabildiği gibi  meslek ve uzmanlık kazandırmaya yönelik uzun dönemli sertifika eğitim programları da  olabilmektedir. Hangi kapsam

ve sürede olursa olsun düzenlenen eğitim programları kişiye bilgi aktarımıyla beraber bilgiyi katılımcının hayatına uygulama ve sürekli geliştirme becerisi kazanmasını da  hedeflemektedir.

Genel katılıma açık; yabancı dil programları, yaygın eğitici, editörlük, yazarlık, arabuluculuk, dijital pazarlama sertifika eğitim programları gibi  geniş bir yelpazeye sahip programları mevcuttur.

Şirketlere özel ise;  performans artırmaya yönelik eğitimler, yönetim danışmanlığı, kurumsallaşma projeleri ile lider yönetici, çalışan moral ve gelişim konferansları gibi  programlar gerçekleştirmektedir.

Bilgi için http://ybm.sehir.edu.tr/Pages/Anasayfa.aspx adresi ziyaret edilebilir.

E-Bulletin